Moničin příběh

ZPĚT

Ahoj! Bok! Na ESC jsem se do Zagrebu (Chorvatsko) vydala naprosto spontánně, bez jakýchkoliv očekávání. Co mě tam potkalo, se dá popsat jen velice těžce. Díky projektu jsem potkala mnoho jedinečných lidí, kteří se okamžitě stali mými přáteli na celý život… a to mám se zahraničními pobyty již zkušenosti. Jednoduše mě to zasáhlo naprosto nepřipravenou. Nyní mám pozvánku na Nový Zéland, do Číny anebo třeba Austrálie.

Díky Syncro – Synergy Croatia jsem byla součástí jedinečného projektu, který byl ještě v plenkách, a já tak byla schopná sama věci měnit. Nejenže je to NGO plná skvělých lidí (a zvířat), kteří jsou otevřeni novým nápadům (a vlastně je vyhledávají), ale současně jen těžko můžu najít někoho s lidštějším přístupem a větší snahou, aby se všichni cítili vítáni. Ivano, díky za všechno, cos udělala navíc!

Tahle zkušenost ve mně zanechala spoustu pozitivního a znamenala pro mě tak moc, že slova těžko mohou popsat, jak moc jsem vděčná Syncru a Lužánkám, že k tomu došlo.

Každá zkušenost je jedinečná a není možné je srovnávat. Věřím ale, že si každý zaslouží zažít něco tak skvělého jako já, budu vám držet palce.

Monika